ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10928343
*
nr 1092 8343
Spegel
fd ventil, diameter: 30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 18:48:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 11:38:03
1
800 kr
27/2 14:59:57
2
900 kr
27/2 15:45:27
2
1.100 kr
27/2 18:40:32
3
1.000 kr
27/2 18:40:32
2
1.100 kr (Budbetjänt)
27/2 18:42:03
2
Vinnande bud
27/2 18:43:18
3
1.200 kr
27/2 18:43:18
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fd ventil spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1092 8343
Spegel
fd ventil, diameter: 30 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/2 11:38:03 | 1 | 800 kr |
27/2 14:59:57 | 2 | 900 kr |
27/2 15:45:27 | 2 | 1.100 kr |
27/2 18:40:32 | 3 | 1.000 kr |
27/2 18:40:32 | 2 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
27/2 18:42:03 | 2 | Vinnande bud |
27/2 18:43:18 | 3 | 1.200 kr |
27/2 18:43:18 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fd ventil spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23